Schengen Vizesi İçin: +90 531 893 88 28 - İngiltere Vizesi İçin: +90 531 893 88 33

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Eğitim ve ticaret alanında yıllara dayanan tecrübenin bir sonucu olarak 2018 yılında kurulan ONAN Danışmanlık, 2019 yılından itibaren “Ankara Anlaşması Türkiye” çatısı altında Birleşik Krallık çapında vize işlemlerini yürütmeye başlamıştır.

Gerek İngiltere’de gerekse Türkiye’de birlikte çalıştığımız firmalar ile müşterilerimizin ziyaret ve Ankara Anlaşması kapsamındaki çalışma vizelerine ilişkin dosyalarını sorunsuz bir şekilde hazırlıyor, yalnızca vize öncesinde değil vize sonrasında da hukuk ve muhasebe konularında müşterilerimize destek sağlamaya devam ediyoruz.

2020 yılından itibaren ABD ve Schengen vize başvurularınız için de destek sağlıyoruz.

Dürüstlük, karşılıklı güven ve iletişim prensiplerine dayanan çalışma anlayışımız gereğince;

  • ankaraanlasmasiturkiye.com web sitesi kanalıyla müşterilerimizden gelen talebi inceliyor ve sürece yön verecek daha detaylı bilgileri içeren bir formu yine web üzerinden doldurmalarını talep ediyoruz.
  • Edinilen bilgiler ışığında başvuru sahibinin işlemlerinin nasıl yürütülmesi gerektiğine yönelik bir yol haritası hazırlayarak kendisi ile paylaşıyoruz.
  • Bu noktadan itibaren konularında uzman danışman ekibimiz ile gerekli çalışmaları yaparak işlemlerin sorunsuz şekilde yürütülmesi sağlıyoruz.
  • Her aşamada başvuru sahibi ile iletişimde kalarak süreç hakkında bilgi veriyoruz.
  • Vize işlemlerinin tamamlanmasını müteakip başvuru sahibinin hukuk ve muhasebe alanlarında İngiltere’de ihtiyaç duyacağı her türlü desteği vermeye devam ediyoruz.

Daha önce devlet kurumlarında da görev yapmış, resmi yazışma usul ve esaslarına hakim, deneyimli personelimiz ile sizlere en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Bu nedenle de müşterilerimizden gelen ilk talep ile başlayan iletişimimiz uzun yıllara dayanan bir birlikteliğe dönüşüyor.

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Powered by